Діючі стандарти з організації перевезень та переміщень вантажів

Вантажоперевезення – процес, завдяки якому певні товари та речі потравляють із однієї точки до іншої. Надійний виконавець замовлення, перш за все, важливий для безперебійного функціонування українського бізнесу. «Київський сервіс вантажоперевезень» пропонує кожному клієнту зробити крок вперед. Наші партнери прагнуть бути серед перших і ми їм допомагаємо досягнути цієї мети. Досить важливо розуміти, що з нашим сервісом перевезень Ви отримуєте якісні послуги по доступній вартості. Професійні водії та вантажники виконують свою роботу швидко та з максимальною віддачею.

Київ – це основна локація нашої роботи. Вже понад 7 років ми здійснюємо безперебійні доставки. Досконале знання автомобільних доріг Києва та його околиць дає нам стовідсоткову перевагу серед інших перевізників. Правильний вибір часу та маршруту переміщення вантажу – запорука успіху.

Так, останнім часом, дорожні умови у столиці залишають бажати кращого через постійні ремонтні роботи на шляхопроводах, мостах та дорогах. Кількість автомобільного транспорту зростає, а дорожня інфраструктура міста не розвивається. Незважаючи на такий прикрий нюанс, вантажні перевезення залишаються найбільш гнучким та мобільним видом перевезень.

У своєму арсеналі ми маємо сучасний транспорт вантажопідйомністю до 5 тон. Ви можете, наприклад, замовити автомобіль, який може без обмежень за висотою потрапити у паркінг. В такому випадку ми радимо або автомобіль з відкритим бортом, або невеликого розміру мінібус типу фольксваген транспортер, мерседес віто та інші. Це ідеальний транспорт для виконання такого роду замовлення.

Бувають і такі випадки, коли замовник не впевнений в кількості та розмірі вантажу, а тому наші менеджери завжди допоможуть з вибором типу автомобіля за допомогою уточнюючих запитань. Зазвичай, ідеальним вибором стає максібус типу Фольксваген крафтер або Мерседес спринтер з довжиною вантажного відсіку 4 метри. Оптимальні розміри та невисока посадка роблять даний вид транспорту фаворитом серед інших.

Щодо перевезення великогабаритних вантажів, то для цієї мети ми маємо автомобілі вантажопідйомністю до 5 тон. Довжина вантажного відсіку у такого типу транспорту від 5 до 7,5 метрів. Як ніколи дуже зручно скористатися таким транспортом при перевезенні вантажу зі складу на склад, або глобального переїзду на інше місце дислокації підприємства або офісу. Також, час від часу, таким транспортом ми допомагаємо нашим клієнтам переїхати з трьох та чотирьох кімнатних квартир на постійне місце проживання до іншого міста.

Багаторічна діяльність «Київського сервісу вантажоперевезень» без сумніву зробила нас лідерами ринку вантажоперевезень, як у Києві, так і по всій Україні.